Чудо Корень
Чим так хороші найкорисніші солодощі
пастила
Сироп Якона
Left
Right

Чим так хороші найкорисніші солодощі – пастила?ЗМІСТ

пастила

Скільки не було б скептиків, але класична пастила - це найкращі солодощі, які містять в собі комплекс вітамінів і мінералів. З огляду на популярність здорового способу життя і правильного харчування, пастила стає все більш затребуваною, можна відмовляючись від шкідливого і солодкого, побалувати себе ласощами.

На відміну від інших солодощів, вона не має великої кількості калорій і підходить навіть маленьким дітям. Глобально, пастила - це висушене пюре фруктів з додаванням овочів, меду, насіння, горіха і інших добавок. Все залежить від уподобань людини.

Вітаміни та мінерали в одному продукті

Це зневоднені фрукти, в яких зберігаються амінокислоти, вітаміни і т.д. Завдяки тому, що готується при низьких температурах, в ній зберігаються корисні речовини, як в свіжих натуральних продуктах. При цьому багата не тільки вітамінами і мінералами, але також є природний пектин - ідеальний сорбент для організму, який дозволяє позбуватися від токсинів.

Ідеально правильна пастила не має ніяких добавок: консервантів, підсилювачів смаку, загусників і іншої «хімії», яка могла б порушити корисність даного продукту.

Різновиди пастили

Серед основних різновидів можна виділити:

  • абрикосові та сливові - у вигляді желе, просто готуються і легко знімаються з піддонів;
  • яблучна пастила - складна в приготуванні, тому що всі сорти яблук висихають різний час;
  • полунична - ідеальний продукт, який виходить м'ясистим і щільним;
  • гарбузова - найдоступніша пастила за ціною, що відкриває поле для експериментів;
  • медова пастила - зазвичай це тандем з різних фруктів і ягід з додаванням великої кількості меду.

Кожен вид має свої переваги і особливі властивості. Незалежно від виду, зберігати необхідно тільки в скляній тарі. Пам'ятайте, що пастила - це улюблені ласощі не тільки спортивних людей, а й молі, тому потрібно надійно закрити кришку.

Яку пастилу вибрати - домашню або фабричну?

Досить часто виготовляється пастила в домашніх умовах, а покупець змушений вірити на слово, що приготували з якісних продуктів і з дотриманням санітарних умов. Часто солодощі можна придбати на різних фестивалях і у фермерів. Ціна варіюється від 25 до 30 гривень за 100 грам. Другий варіант дорожчий - це фабричні солодощі.

Може за смаком вони і не відрізняються, але приготування проводиться з повним дотриманням санітарних норм і всі кухарі з санітарними книжками, що робить продукт дійсно корисним. На підприємствах продукт стабільно проходить аналіз на безпеку і відповідність санітарним нормам. Вартує фабрична пастила трохи дороще - від 40 гривень за 100 грам. Висока вартість солодощі обумовлена ​​тим, що для приготування 8 шматочків, потрібно близько 500 мл пюре фруктів, при цьому сушиться продукт протягом 12-24 годин.

Якщо ви дбаєте про здоров'я і вважаєте за краще з усіх солодощів пастилу, покуйте виключно в перевірених точках продажів і у перевірених виробників. Низькоякісна пастила не просто не принесе користі, а й може бути небезпечною для здоров'я.

* * *
Еще статьи / На Главную
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
Телефон: +7(495)813-02-11
Почта: office@yaconsyruporiginalca.com
ул.Циолковского 5, 125362, Москва, Россия